ysl libre
Kadın Parfüm

Yves Saint Laurent Libre EDP 90 ml Kadın Parfümü

Yves Saint Laurent YSL Libre EDP 90 ml Kadın Parfümü ismini modern poundun atası olarak kabul gören Roma ağırlık birimi “libran” dan almaktadır. Yves Saint Laurent YSL Libre 90 ml Kadın Parfümü sizi Roma Döneminden bu güne getirecek bir spiritüel yolculuğun çağrışımını yapıyor.

ysl libre
yves saint laurent libre edp

Zıtlıkların harmonisi olarak yüzeysel bir ifade ile de tarif edilebilir bu ürün ama Roma Dönemine Spritüel Yolculuk demiştik dolayısıyla yüzeysel ifade sığ kalacak. Bu yüzden “Libre” tez ve antitezin ortaya konulmasıyla belli bir konu üzerinden ortak değerlerin inşası anlamına gelen Dialektik kavramı ile ifade edilmeli.

ysl libre zıtlıkların armonisi
ysl libre zıtlıkların armonisi

Akdeniz’in Kuzeyinden ve Güneyinden gelen kokuların harmanlanması ile ortaya çıkan Yves Saint Laurent Libre, Fransa’dan gelen aromatik lavanta ile Fas’tan gelen portakal çiçeğinin muhteşem kompozisyonu.

ysl libre fas portakal çiçeği
YSL Libre EDP 90 ml Kadın Parfümü Fas Portakal Çiçeği
ysl libre fransa lavanta
YSL Libre EDP 90 ml Kadın Parfümü Aromatik Lavanta Fransa

Her şeyin mümkün olabildiğinin bir diğer ifadesi olan YVES SAINT LAURENT LIBRE şişe tasarımı ile de ön plana çıkıyor. Siyah asimetrik kapağı ve boynundaki kalın altın gerdanlık ona Cleopatra’nın kokusu çağrışımı uyandırıyor.

Yves Saint Laurent YSL Libre EDP 90 ml Kadın Parfümü Fas Portakal Çiçeği ve Fransa Lavantasının Muhteşem Kompozisyonu na Trendyol Güvencesi ile Dolap Uygulaması ile Ulaşabilirsiniz

Libre YSL Kleopatra
Kleopatra ysl libre
ysl libre
Yves Saint Laurent Libre
yves saint laurent libre
ysl libre 90 ml kadın parfümü